ÜRÜNLERİMİZ

Müşteri Yönetimi

Potansiyel ve Mevcut Müşterilirinizi ve İhtiyaçlarını Anlamanızı sağlar.

Müşterilerinizle ilgili takip etmek istediğiniz her türlü bilginin düzenli şekilde tutulmasını yardımcı olur. Kategorizasyon, guruplama ve hedef belirlemeyi kolaylaştırır. Yapılan her görüşme, işlem ve iletişime kolay ve hızlı erişilmesini sağlayarak müşterilerinize özel ilgi gösterebilmenize yardımcı olur. Otomatik tebrik sistemi ile özel günlerde marka hatırlatma fırsatını değerlendirir. Takımlar ve departmanlar arasında satış ve müşteri bilgilerini görüntüleme, güncelleme ve paylaşım sağlar.

 • Müşterilerinizle ilgili tüm bilgilerin tutulması
 • Kategorizasyon, guruplama ve hedef belirleme
 • Yapılan her görüşme, işlem ve iletişimin takibi
 • Doğum günleri gibi otomatik isme tebrik sistemi


Pazarlama Yönetimi

Geniş raporlama araçları ile satış tahmini, iş aktivitesi ve performansı ölçümü yapabilir, satış ve servis başarısını izleyebelir, trendleri, problemleri ve satış fırsatlarını belirleyebilirsiniz. Hedef, potansiyel ve mevcut müşterilerinizi demografik, sosyo-ekonomik, tercih ya da bölgesel durumları gibi daha birçok konuda ayrıştırarak kolaylıkla hedef guruplar oluşturabilirsiniz. Bu hedef guruplara önce isme toplu gönderim yapıp ardından bire bir takip başlatabilir, hem salt iletişiminizin verimliliğini hem satışa dönüşlerden satış/pazarlama çalışmalarınızın verimliliğini kontrol altında tutabilirsiniz.

 • Hedef guruplara toplu isme gönderim
 • Hedef guruplardan bire bir satış takımının takibine geçiş
 • Satışa dönüşlerle satış/pazarlama perfomrans değerlendirmesi


Satış Yönetimi

İpucu takibi (lead management) ve tam takvim enegrasyonu ile fırsatların daha iyi değerlendirilmesini sağlar. Postansiyel müşterilerin satışa yakınlık durumlarına göre guruplanarak üzerlerinde çalışılması ile satış döngüsünü hızlandırır ve satış kapanış oranlarını yükseltir. Kısıtlı ürünlerde çoklu opsiyon, teklif, sözleşme, senet ve senet bordrosu hazırlanıp verilebilmesini kolaylaştırır. Global görüntülerden spesifik durumlara girilebilmesi ile satış takımının yakından takibini sağlar, kota ve bütçelerin gerçekleşme oranlarını gösterirken sapmaların yakından incelenmesini sağlar. Başarısız girişimlerin detaylı raporlanması ile ürün geliştirme ve satış eğitimine zemin oluşturur.

Stok ve opsiyon durumlarına göre ürün kataloğundan fiyat listeleri kolaylıkla basılır, fiyat bantları yardımı ile satış raporları alınıp fiyatlandırma stratejileri oluşturulabilir.

 • İpucu takibi (lead management) ve tam takvim enegrasyonu
 • Kısıtlı ürünlerde çoklu opsiyon koyabilme
 • Teklif, sözleşme, senet ve senet bordrosu basılabilmesi
 • Potansiyel müşterilerin satın almaya yakınlıklarına göre guruplanarak üzerlerinde çalışılabilmesi
 • Satış ekibinin hem global hem de yakından takip edilebilmesi, kota ve bütçeleme
 • Fiyat bantları ile fiyat stratejileri oluşturabilme


Alt yapı

Lotus Notes üzerinde çalışan SalesMaster arka planda ihtiyaca göre Lotus Domino Server ya da DB2 ile ölçeklenebilir bir çözüm oluşturur.

Lotus Notes E-posta, takvim, yapılacaklar ve bunun entegre grup çalışmasını sağlayacak tüm özelliklerini içerir. SalesMaster satış temsilcilerinin e-posta, takvim ve yapılacaklar işlevlerini CRM çalışmaları ile entegre eder.

  
Lotus Notes IBM
IBM, DB2, Lotus Notes, Lotus Domino are registered trademarks of IBM Corporation.  

 
 
  Tel.: Adres: E-mail:  
    +90 (212) 320 50 50 Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat:12 No:2086, 34385 Okmeydanı, İstanbul